نقشه شرکت ها
نقشه شرکت ها - 2

درباره یوروتک

یوروتک، یک مرجع تخصصی در ارائه یراق‌آلات و تجهیزات مدرن آشپزخانه اروپایی و فروش آن در ایران است. زیرگروه‏‏‌های مختلف این تجهیزات مانند سیستم‌های ریلی، تفکیک‌کننده، روشنایی و … با کیفیت بی‌نظیر در یوروتک عرضه می‏‏‏‌شوند. کاربران و مشتریان یوروتک می‏‏‌توانند اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، از وب سایت یوروتک دریافت و بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید نمایند.

ما در مجموعه یوروتک معتقدیم همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری است…

یوروتک از اولین توزیع کنندگان محصولات، یراق‌آلات و تجهیزات این حوزه است‏. یکی از اولویت‌های یوروتک، ارائه محصولات مورد نیاز مشتریان با بالاترین استانداردها و تکنولوژی روز دنیا، برای یک زندگی آسان است. برای ما بسیار مهم است که مشتریان، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و به سهولت انتخاب کنند. یوروتک از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و در تلاش است تا فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند. تامین کالا و ارسال سریع آن به سراسر کشور، تعویض کالا، امکان مرجوعی با ضمانت بازگشت وجه، قیمت مناسب و کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های این مجموعه محسوب می‌شود. یوروتک با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در زمینه تجهیزات مدرن آشپزخانه تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان را برآورده سازد.

کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت یوروتک و خدمات ارائه شده در آن، یکی از مهم‏‌ترین موارد در مجموعه ما می باشد. همه کارشناسان فنی و تخصصی ما نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی و انتخاب کالا، پاسخگویی صحیح و سریع به کاربران و راهنمایی آنان و ارائه تازه‌ترین اخبار مرتبط، در وب‌سایت یوروتک، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

مشتریان یوروتک